Wheel Türkiye Tekerlekli Sandalye

Medikalblog Medikal Ltd. Şti. yönetici ve çalışanları olarak Wheel Türkiye’den 21.06.2017 tarihinde 1.eğitim seminerine katılmış bulunmaktayız.

Dimitris Gkaintatzis tarafından verilen Tekerlekli sandalye, Akülü tekerlekli sandalye, Scooter, Rehabilitasyon ürünleri ile alakalı olarak temel eğitim seviyesinde Meyra, Sunrise, RGK vb. markaların Türkiye’deki piyasaya sürülen ürünlerin kullanımı ile ilgili eğitim almış bulunmaktayız. Engellilerin yukarıdaki bahsetmiş olduğumuz menşei Avrupa olan ürünleri kullanırken en sağlıklı şekilde nasıl kullanabileceklerinin eğitimini almış bulunmaktayız.
Meyra, Sunrise, RGK gibi markaların ürünlerini mağazamızda bulundurarak müşterilerimize en iyi ve en doğru hizmeti vermek için çalışanlarımız ve yöneticilerimiz gerekli çabayı gösterecektir.
Türkiye standartlarında engellilerin araçlarını medikal firmalardan temin ederken ürünler hakkında ve engellilerin sorunları hakkında genel bilgileri olmadan satış gerçekleştiği için biz bu satış şeklini değiştirmek için ilk önce engellinin problemlerini ve sorunlarını doğru bir şekilde anlayıp engelliye gerekli olan doğru ürünü temin etmek isteriz. Sonuçta engellinin memnuniyetini kazanıp engel seviyesini minimize etmek ve yaşam standartlarını yükseltmek isteriz.

Fetih Mahallesi, Somuncu Baba Sk. No:53, Ataşehir/İstanbul

0216 405 25 25 – 0216 405 25 45
0530 286 53 43

7/24/365 Hizmetinizdeyiz

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir