Sader Trojan Akü

Sader’in Teknik Eğitimlerine Akü Satış Merkezleri Tarafından Yoğun İlgi Gördü
Amerikan Trojan Battery Türkiye distribütörü SADER, eğitimlere hız kesmeden devam ediyor.
Sader ’den Elektrikli Engelli Aracı ve Medikal Cihazlar Aküleri Brifingi
Sader’in müşteriler ile işbirliğini ilerletme, güçlendirme ve de öncelikle eğitim sloganı ile düzenlemiş olduğu eğitim toplantıları çeşitli sektörlerden katılımcıları bir araya toplayarak tüm hızıyla devam ediyor.
Amerikan Trojan Battery Türkiye distribütörü SADER, Trojan yetkililerinin de bulunduğu eğitim programı, 12 ve 13 Temmuz tarihlerinde İstanbul Dudullu Four Points by Sheraton Otel’de yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.
Eğitim programının ilk günü solar uygulamalarına ayrılırken ikinci gün platform, bilişim, medikal ve temizlik makineleri firmalarına sunum yapıldı. İstanbul’da gerçekleştirilen 2 günlük eğitim programının ardından 14 Temmuz’da Sader Ankara Genel Müdürlük binasında bir günlük eğitim daha verildi.
Türkçe ve İngilizce olarak iki dilde yapılan toplantı, Trojan Doğu Avrupa ve Rusya Satış Müdürü Matteo Silvestri’nin sunumuyla başladı. Enerjinin depolanmasında Derin Döngülü (Deep Cycle) Kurşun-Asit Aküler hakkında teknik bilgiyi ise Trojan Teknik Pazarlama Müdürü Santiago Antolin Fontes tarafından verildi. Toplantıda Türkçe açıklamaları bizzat kendisi yapan Sader Genel Müdürü Sadettin Ersoy katılımcılarla yakından ilgilendi. Soru – cevap şeklinde ilerleyen eğitim toplantısından katılımcılar memnun ayrıldılar. Eğitimin sonunda katılımcılara sertifika verildi. Bu Eğitimler devlet kurumlarına ve özel sektör kurumlarına sürekli verilmekte amaç bilgili eğitimli personel ve doğru ürün temini, akünün kullanım alanları bakımı vs.. hakkında geniş bilgilendirildik. Emeklerinize sağlık.
Sunumlarından ve gösterdikleri ilgiden dolayı yetkililere çok teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir